Sme špecialisti na elektroinštalácie

Zavedieme vo Vašom dome novú elektroinštaláciu, vymeníme v byte pôvodné vedenia, posunieme zástrčku, namontujeme svietidlá, rozvodné i ističové skrine.

Čo robíme

Tešíme sa na výnimočné a neobvyklé zadania zákazníkov

Elektroinštalácie

výmena pôvodných vedení, elektrifikácia nových domov či priemyselných budov

+

Revízne správy elektroinštalácií

odborná prehliadka a skúška elektrického zariadenia certifikovaným elektrotechnikom

+

Rekonštrukcie

čiastočné alebo úplné rekonštrukcie bytov, domov, kancelárskych priestorov

+

Stavebné úpravy

vybúranie priečok, osadenie sadrokartónov, pokládka podláh, dlažieb a obkladov

+

O nás

Spoločnosť MS biznis s. r. o. sme založili v roku 2013 na základe dlhoročných skúseností v oblasti elektrotechniky.

Ponúkame komplexné služby v oblasti elektroinštalácií v priemyselných objektoch alebo v obytných domoch a bytoch.

Od prvého poradenstva, cez nákup a dovoz materiálu, montáž, koordináciu na stavbe až po revíziu elektroinštalácie.

S našimi skúsenosťami pokryjeme všetky typy elektroinštalácií v novostavbách, pri rekonštrukciách, či v priemyselných objektoch.

Našu činnosť sme postupne rozšírili o všetky stavebné práce: rekonštrukcie bytov, či domov, vrátane vodoinštalácie, plynoinštalácie, murárskych a maliarskych prác.

Povedali o nás

Pergo Property Management

Je to firma, s ktorou sme úspešne riešili vážnejšie problémy s elektrinou na bytoch, ktoré spravujeme v mene ich majiteľov. Sú to veľmi milí, profesionálni a promptní mladí ľudia. Spolupráca skutočne na veľmi dobrej úrovni a k všeobecnej spokojnosti.

Zuzana H., zákazníčka

Odporúčam firmu MS biznis s.r.o. Naša rodina bola veľmi spokojná s prácou, ktorú táto firma v termíne uskutočnila. Firma nám prerábala celú elektriku v dome a pomohla napr. pridať zásuvky do miestností, logicky premiestniť vypínače a ostatné praktické elektrické úpravy, ktoré sme my prehliadli. Pracovníci firmy boli pedantní a profesionálni. Želám firme dobrých zákazníkov a určite aj Vy budete tak spokojní, ako sme boli my.

Predseda spoločenstva, J.Hagaru 21

Ako predseda spoločenstva som bol nesmierne rád, keď som konečne videl od niekoho poctivo odvedenú prácu. Po obhliadke a zistení príčiny som dostal ponuku na tri varianty riešenia, z ktorých sme jeden vybrali a realizoval sa. Ďalšou pridanou hodnotou bolo aj opravenie skratovaných káblov vo vedľajších elektrických obvodoch. Super akcia pre odstránenie možného budúceho nebezpečenstva. Vrele MS biznis s. r. o. odporúčam.

Alena Š., zákazníčka

Firma MS biznis s.r.o. nám zabezpečovala rekonštrukciu kúpeľne a maľovanie bytu v bytovom dome. Pri plánovaní prác mi zodpovedný pracovník poradil a odborne ma usmernil pri niektorých technických riešeniach a firma zabezpečila aj likvidáciu stavebného odpadu. Pri maľovaní boli dôsledne pozakrývané podlahy, okná a po ukončení prác zabezpečili vyčistenie upravovaných priestorov. Príjemná komunikácia a ochota bola súčasťou spolupráce. Určite odporúčam

Referencie

Volkswagen Slovakia
Malina potraviny
Dozen financial processes
Pergo property management
Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky Bratislava
Hermes správa bytov

MS biznis s. r. o. © 2024